Moda

Torebki damskie – krótki przewodnik

Torebki damskie to konieczne wyposażenie garderoby każdej kobiety. Uzupełniają nasz wygląd, są wyrazem naszego gustu i do tego są praktyczne!
Jak inaczej przechowywałybyśmy  stylowo klucze, telefon i kosmetyczkę?
Torebka damska jest prawdopodobnie ważniejsza niż jakikolwiek inny damski dodatek. To coś bardzo prywatnego dla nas – zawiera indywidualny zestaw ratunkowy do  codziennego życia w dżungli miejskiej  i opuszczanie domu bez torebki sprawia, że czujemy się jak bez ręki, prawda?

Torebki są ogromną częścią naszego codziennego życia, więc upewnienie się, że wybierzemy odpowiedni typ pasujący do naszego osobistego stylu jest bardzo ważne.
Kupienie torebki gdzie mamy gwarancję że będziemy jej używać oszczędza czas i pieniądze! Torebka mówi wiele o nas i to świetny sposób na wyrażenie indywidualności.

Rodzaje torebek damskich (najbardziej popularne):

Torebka Hobo czyli duża torebka

Torebki hobo są duże, pojemne i zazwyczaj układają się w zaokrągloną  linię C. To stylowe torebki, miękkie i mieszczące w sobie wszystkie potrzebne nam rzeczy plus jeszcze trochę. Dobrze nosi się je na ramieniu.

Listonoszki
Torby przekładane przez ramię są ładne i praktyczne – mamy wolne ręce podczas robienia zakupów.
Można je kupić w różnych stylach, od klasycznego po sportowy. Niewielkie rozmiary pozwalają przenosić w niej niezbędne rzeczy jak: portfel, telefon, kosmetyczka, klucze i chusteczki.

Kopertówki
Kopertówka to elegancki i wyrafinowany dodatek do stroju. Doskonały do eleganckiego i modnego wyglądu!
Dostępne również w innych stylach niż klasyczny prostokątny kształt. Na przykład takie o  zaokrąglonych kształtach lub wersja oversize.

Torba kuferek
Torby jak kuferek dostępne są w wersji mniejszej lub większej. Mają sztywne dno i ścianki, wygodne zapinanie i krótkie rączki. Nie jest to model przeznaczony do noszenia na ramieniu. Kuferki są pojemne i bardzo gustowne. Będą pasować do oficjalnego stroju i eleganckich stylizacji.

Shopperka
Torba shopperka to duża torba idealna na zakupy czy do pracy jeśli mamy dużo dokumentów do noszenia. Pojemna z długimi rączkami i dodatkowym paskiem. Może być z miękkiej skóry lub materiału. Pasuje na zakupy, na piknik i wszędzie tam gdzie trzeba zabrać dodatkowych parę drobiazgów.

Torby na Laptopa
W nowoczesnej erze technologii posiadanie co najmniej jednego laptopa stało się normą.
Najlepsza torba na laptopa sprowadza się do naszych osobistych potrzeb, stylu i budżetu.

Torebka worek
Taka torebka jest idealna np. na plażę. Dużo pomieści i wygodnie się ją nosi. Miękka, bez usztywnianego dna. Przydatna również na zakupy.

Niektóre kobiety szukają pocieszenia w butach, inne mają obsesję na temat biżuterii – ale to torebki są rzeczami bez których po prostu nie możemy żyć.
Są z nami od momentu wyjścia rano, aż do momentu gdy wrócimy do domu. Bierzemy je na zakupy, do lekarza, na spacer czy kiedy jesteśmy ze swoimi koleżankami na kawie.
Więc naturalnym jest, że wydajemy sporo pieniędzy na torebki w różnych wzorach i kolorach, by wyglądać stylowo i być zawsze na bieżąco!
Porada: każda kobieta powinna posiadać w swojej kolekcji toreb  modele o prostych stylach. Shopperka, listonoszka  i półokrągła torba na ramię to przykłady klasycznych stylów torby, które nigdy nie wychodzą z mody. A kopertówka przyda się zawsze  na weekendowe koktajle.

Dobrze mieć co najmniej jedną torbę do każdej z głównych codziennych czynności – do pracy, na wieczorne nieformalne wyjścia, na podróż, na imprezę itp. Najlepiej w neutralnych, wszechstronnych kolorach, takich jak czarny, brązowy i biały / krem.
Mamy wtedy pewność, że możemy dopasować je do reszty garderoby bez konieczności dwukrotnego myślenia czy kolor i styl pasują do stroju.
Jeśli spędzasz większość czasu w jednym miejscu, zainwestuj również w torebkę dla tej konkretnej aktywności, np. torbę sportową na treningi.

Podobne artykuły