Bez kategorii

Torebka jako prezent na Dzień Matki

torebka dla mamy

Maj to szczególny czas w kalendarzu każdego dziecka. I to nie ze względu na zbliżające się wakacje czy majówkę. To właśnie w tym miesiącu obchodzimy Dzień Matki. Kwiaty, laurki czy słodkości to typowe prezenty wręczane wszystkim mamom w tym szczególnym dniu. Kupowanie tych samych rzeczy co roku może z czasem okazać się nudne dla obdarowującej osoby. Dlatego też, warto zaskoczyć ją czymś wyjątkowym. Idealnym pomysłem jest skórzana galanteria.

Czym się kierować?

W trakcie przeglądania modeli w sklepie stacjonarnym lub internetowym, trzeba mieć na uwadze preferencje naszej rodzicielki. Najlepiej przed zakupem dyskretnie wypytać mamę o ulubione kolory, fasony, a może nawet o konkretną firmę. Gdy chcemy sprawić jej niespodziankę, pytanie wprost o takie rzeczy nie jest dobrym pomysłem. W tym przypadku można sobie pomóc już starymi modelami torebek, pasków czy portfela, który mama już posiada. To ułatwi znalezienie odpowiedniego fasonu oraz koloru. Jest to również dobry punkt zaczepienia w przypadku ulubionej marki oraz konkretnej rzeczy, którą nasza rodzicielka potrzebuje.

Torebka dobra na wszystko

Najbardziej popularną galanterią kupowaną na prezent są torebki damskie. Większość kobiet ma ich w swojej szafie przynajmniej kilka. Nie ma się co dziwić, w końcu płeć piękna po prostu kocha nowości w świecie mody. Najlepiej wybierać trwałe modele wysokiej jakości, które posłużą obdarowanej osobie przez długie lata. Taką gwarancję dają skórzane torebki. Dobrze zaimpregnowana skóra wytrzyma niejedną ulewę, a sam materiał jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne. Najważniejsze jednak, że skóra jest kojarzona z elegancją i luksusem. Taki wybór będzie idealnym prezentem na Dzień Matki.

Aby dodatkowo podnieś wyjątkowość podarunku, warto postawić na włoskie marki, takie jak Vera Pelle. Nie tylko odznaczają się wysoką jakością szycia, ale także dobrą gatunkowością materiałów. Wytwarzane przez prawdziwych kaletników są trwałe oraz oryginalne. Wybierając taki model, ma się pewność, że nie jest to kolejna sztuka, która można spotkać w pierwszym, lepszym sklepie. A o to właśnie w tym wszystkim chodzi – by pokazać jak ważna i wyjątkowa jest dla nas nasza rodzicielka.

Jaki fason jest najlepszy?

Zastanawiając się nad konkretnym fasonem torebki zawsze może wesprzeć się aktualną kolekcją modeli w szafie mamy. Taki zabieg pozwoli uniknąć wpadek i kupowania czegoś, co Twoja rodzicielka już posiada. Jednak i tu mamy pewną elastyczność. Istnieje przecież sporo różnych okazji, które wymagają bardziej oficjalnych lub luźnych torebek. Sprezentowanie kolejnej kopertówki lub listonoszki może nie być takie złe. Wystarczy, że zmienimy kolor i dobierzemy ją do konkretnej stylizacji lub najczęściej używanych ubrań. Takie rozwiązanie sprawi, że mama ucieszy się z podarunku, nawet jeśli już posiada ten sam model torebki.

Artykuł napisany we współpracy z magazynem internetowym codziennosc.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *