Moda

Torba listonoszka

Ta niewielkich rozmiarów torebka jest zawsze modna. Nie za mała, nie za duża – w sam raz do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy, jak: telefon, portfel, chusteczki higieniczne, puder i klucze. Z długim paskiem najlepiej nosi się ją przełożoną przez ramię. Wygodnie, modnie i jakże praktycznie.

Torba listonoszka to klasyka pasująca do każdego stylu. Czy ubierzemy się na sportowo , do pracy czy na wieczorne wyjście do kina – listonoszka będzie pasować do każdego typu stroju.

Ze względu na gabaryty nie są to drogie torebki damskie. Oczywiście znaczenie ma tu materiał z jakiego została wykonana. Za te z naturalnej skóry zapłacimy więcej. Dostępność kolorystyczna jest ogromna, jak i design, który pozwoli wybrać nam torebkę pasującą do różnych stylizacji. Może być listonoszka klasyczna minimalistyczna pasująca niemal do każdego typu ubrania. Listonoszka w wersji sportowej, którą z powodzeniem możemy nosić ze sportowymi butami i spodniami. Opcja listonoszki bardziej ozdobnej noszonej przy eleganckich strojach będzie ciekawym zamiennikiem torebki kopertówki.

Poniższe zdjęcie to przykład torebki listonoszki w wersji bardziej ozdobnej. Piękne kolorowe dżety stanowią ozdobę torebki tworząc wyjątkową i bardzo modną torbę listonoszkę. Te listonoszki wykonane są z włoskiej naturalnej skóry, posiadają ozdobny pasek na ramię. Dostępne w trzech kolorach: czarny, szary i pudrowy róż będą pasować do kreacji do pracy, na randkę, na spotkanie z przyjaciółmi czy jako torebka na wieczorną imprezę.

 

Kolejne zdjęcie to przykład klasycznej listonoszki o typowym dla tego stylu kształcie. Również wykonana z naturalnej skóry z paskiem w tym samym kolorze. Monokolorystyczna, bez żadnych ozdób jest propozycją do codziennego stroju. Dobrze współgra również ze sportowym stylem. Dostępna w kolorach: czarny, czerwony, granatowy i camel.

torba listonoszka

Podobne artykuły