SKLEP FIRMOWY Vera Pelle

Koszyk

Czy torebka pasuje do Twojego stylu?
Jedną z najważniejszych rzeczy, jeśli chodzi o dobranie modnej torebki, jest dopasowanie jej do Twojego osobistego stylu.

Oto kilka przykładów:
Na przykład, jeśli masz lubisz sportowy – wybierz prostą listonoszkę, teczkę lub torebkę na płótnie.

Jeśli jesteś bardziej w stylu bohema – torebka powinna  być większa, wykonana z oryginalnego materiału, takiego jak prawdziwa skóra lub zamsz. Być może trochę luźna i w stylu vintage.

Jeśli cenisz sobie styl klasyczny, możesz wybrać średnią skórzaną torebkę w neutralnym kolorze. Najlepiej dopasowaną do codziennego stylu.

Chodzi o to, że wybór torebki pasującej do Twojego osobistego stylu jest ważny w definiowaniu Twojego wizerunku!

Filtruj

-28%
czerwona-chanelka (11)

Elegancka chanelka

108.00  78.00 
-28%
vera pelle włoska torebka worek skórzana bordowa

Vera Pelle Włoska Torebka Worek Skórzana Bordowa

215.00  155.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
Czerwona torebka
Czy torebka pasuje do Twojego stylu? Jedną z najważniejszych rzeczy, jeśli chodzi o dobranie modnej torebki, jest dopasowanie jej do Twojego osobistego stylu. Oto kilka przykładów: Na przykład, jeśli masz lubisz sportowy - wybierz prostą listonoszkę, teczkę lub torebkę na płótnie. Jeśli jesteś bardziej w stylu bohema - torebka powinna  być większa, wykonana z oryginalnego materiału, takiego jak prawdziwa skóra lub zamsz. Być może trochę luźna i w stylu vintage. Jeśli cenisz sobie styl klasyczny, możesz wybrać średnią skórzaną torebkę w neutralnym kolorze. Najlepiej dopasowaną do codziennego stylu. Chodzi o to, że wybór torebki pasującej do Twojego osobistego stylu jest ważny w definiowaniu Twojego wizerunku!