Blog

Portfel kopertówka

Portfel kopertówka

Dlaczego kopertówka jest tak pożądana?

Ten model portfela doceni każda dziewczyna i kobieta. Główną jego zaletą jest wielkość – duży, pojemny, wygodny – zmieści wszystko co chcemy: pieniądze, karty kredytowe, dokumenty i telefon. Do tego wygodnie trzyma się go w dłoni i wygląda obłędnie.

Co nosimy w kopertówce

Kopertowy portfel przechowa nam monety i banknoty. Możemy nosić w nim karty bankowe oraz wizytówki i jakże liczne karty lojalnościowe z przeróżnych sklepów. Także zdjęcia, dowód osobisty, prawo jazdy i inne drobne dokumenty. Pojemna kopertówka zmieści też naszego smartfona, jeśli oczywiście nie jest to ten największy model dostępny na rynku ;0

Kopertówka – torebka czy portfel?

Kopertowa może być torebka, jak i portfel. Torebka posiada pasek i nie ma licznych kieszonek i przegródek, jak portfel. Natomiast portfel kopertowy jest bez paska, nosimy go w torbie lub trzymając w dłoni.

Doceń polską jakość

W sklepach można kupić przeróżne portfele typu kopertowego. Jest bardzo dużo modeli niedrogich, jednak bardzo często chińskiej produkcji. Te portfele szybko się psują, zapinanie szwankuje, a jakość przeszycia pozostawia wiele do życzenia.

Warto zainwestować nieco więcej pieniędzy i kupić portfel polskiej produkcji. Zalet takiej decyzji jest kilka. Po pierwsze wspieramy polskich przedsiębiorców i przyczyniamy się do tego, że rodacy mają pracę. Po drugie otrzymujemy dużo wyższą jakość zakupionego produktu, portfele robione w Polsce przez rodzime firmy są starannie wykonane, cechują je solidne przeszycia, dbałość o szczegóły i wysokiej klasy podzespoły, jak ekspres czy bigiel. Wybierając portfel polskiej produkcji mamy pewność, że nie jest on wytwarzany w jakiejś ogromnej chińskiej fabryce, gdzie liczy się ilość, a nie jakość.

Portfel na prezent

Co kupić na prezent kobiecie? Portfel lub torebkę. Zawsze się ucieszy z tego. Kopertówka skórzana jako prezent na gwiazdkę lub prezent urodzinowy to strzał w dziesiątkę. Dostępne w różnych kolorach i wzorach, wysyłane w prezentowym opakowaniu portfele będą bardzo dobrym pomysłem na podarunek.

portfel kopertowy

portfel kopertowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *