Moda

Nobo torebki ekologiczne

ekologiczne torebki nobo

Polska marka Nobo, pochodząca z Łodzi, to odpowiedź dla dziewczyn i kobiet, którym nie jest obojętny los zwierząt. Wszystkie torebki i portfele wykonane są ze skóry ekologicznej, czyli materiału syntetycznego. Powstawanie takiej skóry ekologicznej jest procesem w pełni chemicznym i nie wiąże się z cierpieniem zwierząt.

Nobo torebki ekologiczne

Eko-skóra to materiał sztuczny, a co za tym idzie – tańszy. To kolejna zaleta tych torebek – są tańsze od tych z naturalnej skóry, więc bardziej przystępne dla każdej z nas. Niższa cena to też możliwość kupienia sobie większej ilości różnych modeli torebek. Możesz zmieniać je częściej, dobierać pod pory roku lub szykujące się imprezy, a wszystko to bez odczuwalnego ubytku pieniędzy z portfela.

Bądź eko-modna

Nie musisz wydawać dużej sumy pieniędzy, by prezentować się szykownie. Nie musisz nosić torebek ze skóry zwierząt, by podążać za modą. Wybierz torebki firmy Nobo, szyte z syntetycznej skóry, w tak wielu wzorach i kolorach, że trudno zdecydować się tylko na jedną! Listonoszki, kopertówki, pojemne schopperki czy wygodne plecaki – firma Nobo oferuje bardzo dużo modeli, by stworzyć szeroką gamę damskich torebek dla każdej z nas.

Jakość torebek ekologicznych

Nobo to torebki szyte głównie ze skóry syntetycznej. To prawda, że taki materiał jest mniej trwały od naturalnej skóry.  Polska marka wybiera jednak do produkcji skórę ekologiczną o lepszej jakości. Natomiast gdy dbamy o torebkę, na pewno posłuży ona nam dłużej.

Moda nie okupiona cierpieniem zwierząt

Wybór zawsze należy do Ciebie. Tak samo jest z wyborem torebki damskiej. Jeśli nie jest Ci obojętny los zwierząt, jeśli chcesz nosić torebkę bez wyrzutów sumienia, że jakiś cielaczek czy wąż stracił swój żywot, byś ty mogła  cieszyć się ładną torebką – kupuj torebki z ekoskóry. Takie są torebki NOBO – przyjazne zwierzętom, niedrogie i wyjątkowo ładne.

 

ekologiczna torebka damska

Dodaj komentarz