SKLEP FIRMOWY Vera Pelle

Koszyk

Torebka worek to pojemna torba damska o specyficznym kroju szycia. Wygodna, stylowa i idealna na co dzień. Worek damski zmieści w swoim wnętrzu wszelkie kobiece drobiazgi i nie tylko. Torebka worek często kojarzy się ze stylem boho.

Torebka Vera Pelle typu worek to pojemna, duża i wysokiej jakości torebka. Dobra na co dzień, do pracy czy spacer z dzieckiem. Wybierając produkty marki Vera Pelle możesz być pewna, że Twoja torebka będzie wyglądać pięknie i służyć Ci długo.

Ponieważ torebka ze skóry to nieodzowny element wyposażenia damskiej garderoby, zajrzyj do naszego sklepu z torebkami i spokojnie zapoznaj się z ofertą torebek marki Vera Pelle. Na pewno zakochasz się w tych włoskich modelach!!!

Filtruj

Włoska torba jasno brązowa Vera

CAMEL DUŻA TORBA XXL SHOPPER BAG WŁOSKA SB625C

221.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
Torebka worek
Torebka worek to pojemna torba damska o specyficznym kroju szycia. Wygodna, stylowa i idealna na co dzień. Worek damski zmieści w swoim wnętrzu wszelkie kobiece drobiazgi i nie tylko. Torebka worek często kojarzy się ze stylem boho. Torebka Vera Pelle typu worek to pojemna, duża i wysokiej jakości torebka. Dobra na co dzień, do pracy czy spacer z dzieckiem. Wybierając produkty marki Vera Pelle możesz być pewna, że Twoja torebka będzie wyglądać pięknie i służyć Ci długo. Ponieważ torebka ze skóry to nieodzowny element wyposażenia damskiej garderoby, zajrzyj do naszego sklepu z torebkami i spokojnie zapoznaj się z ofertą torebek marki Vera Pelle. Na pewno zakochasz się w tych włoskich modelach!!!