SKLEP FIRMOWY Vera Pelle

Koszyk

Vera Pelle to synonim klasy, piękna i funkcjonalności. Te włoskie torebki to cudowne wzory, piękne kolory, wysoka jakość wykonania i pewność, że twoja torebka będzie do Ciebie pasować – do Ciebie i do Twojej stylizacji. Torebki prosto w Włoch wyróżnia szeroka gama wzorów oraz wygoda noszenia. Torebki Vera Pelle szyte są z naturalnej skóry, więc ich jakość już jest wysoka. Duże torebki mieszczące A4 doceni każda z nas: czy do przenoszenia dokumentów do pracy, papierów do urzędu lub szkoły, albo gdy po prostu lubimy nosić sporo rzeczy w torebce. Vera Pelle – wybierz swoją torebkę damską!

Duża torebka to także ulubiona wersja mam. Mogą zmieścić tam dodatkowo gadżety swojego dziecka, jak zabawki, pieluchy dodatkowe, butelkę do mleka i inne niezbędne rzeczy, które zmieszczą się w damskiej dużej torebce.

Filtruj

BORDO  WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4  SB522R

BORDO WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4 SB522R

219.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
BRĄZOWA WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4  SB522M

BRĄZOWA WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4 SB522M

219.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
CAMEL WŁOSKA DUŻA TORBA SHOPPER BAG A4 SB546C

CAMEL WŁOSKA DUŻA TORBA SHOPPER BAG A4 SB546C

214.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
CARMELOWA WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4  SB522C

CARMELOWA WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4 SB522C

219.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
CZARNA WŁOSKA DUŻA TORBA SHOPPER BAG A4  SB546N

CZARNA WŁOSKA DUŻA TORBA SHOPPER BAG A4 SB546N

214.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
CZARNA WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4  SB522N

CZARNA WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4 SB522N

219.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
Torebki duże A4
Vera Pelle to synonim klasy, piękna i funkcjonalności. Te włoskie torebki to cudowne wzory, piękne kolory, wysoka jakość wykonania i pewność, że twoja torebka będzie do Ciebie pasować - do Ciebie i do Twojej stylizacji. Torebki prosto w Włoch wyróżnia szeroka gama wzorów oraz wygoda noszenia. Torebki Vera Pelle szyte są z naturalnej skóry, więc ich jakość już jest wysoka. Duże torebki mieszczące A4 doceni każda z nas: czy do przenoszenia dokumentów do pracy, papierów do urzędu lub szkoły, albo gdy po prostu lubimy nosić sporo rzeczy w torebce. Vera Pelle - wybierz swoją torebkę damską! Duża torebka to także ulubiona wersja mam. Mogą zmieścić tam dodatkowo gadżety swojego dziecka, jak zabawki, pieluchy dodatkowe, butelkę do mleka i inne niezbędne rzeczy, które zmieszczą się w damskiej dużej torebce.