Wyświetlanie 1–48 z 523 wyników

Torby damskie skórzane Vera Pelle włoskiej produkcji. Zapewnij sobie stylowy dodatek o wysokiej jakości wykonania. Naturalna, miękka w dotyku skóra prezentuje się elegancko i daje gwarancję dobrego gatunku torby. Torby z syntetycznej skóry są propozycją również dla wymagających kobiet. Odpowiednie dodatki, modny wzór i pojemność sprawiają, że torby te będą odpowiednie dla każdej z nas. Staramy się podążać za modą, nie zapominając o ponadczasowym klasycznym stylu. Wybieramy torby sugerując się obowiązującymi trendami, jak i wygoda ich użytkowania oraz jakością wykonania.

Jaki jest cel torebki?
Czy nosisz torebkę jako dodatek swojego wyglądu, czy jako główny akcent wystroju lub po prostu w praktycznym celu?
Zasadą jest zawsze utrzymanie ogólnej równowagi w wyglądzie. Oznacza to: unikaj mieszania zbyt wielu wzorów, pozostaw resztę prostą, gdy torebka wieczorowa lub shopperka, którą nosisz, jest błyszcząca lub przykuwa uwagę.

Czy torebka pasuje do kształtu ciała?
Czy kiedykolwiek myślałaś, że kształt i długość torebki mogą mieć wpływ na sylwetkę?
Podobnie jak w przypadku dowolnej części odzieży lub akcesoriów, może ona odjąć lub dodać kilogramy do sylwetki ciała, w zależności od rozmiaru torby, kształtu i miejsca, w którym spoczywa na ciele.
Ogólnie rzecz biorąc, jeśli jesteś bardzo szczupła i chcesz dodać sobie nieco kilogramów , wybierz szeroką i wzorzystą torebkę. Zrób odwrotnie, jeśli chcesz wyszczuplić kształt ciała.

Zwróć też uwagę, gdzie torba spada. Może zwrócić uwagę na części ciała, których nie lubisz!