Blog

Jaki portfel wybrać?

Kopertówka skórzana czerwony

Decydując się na zakup portfela damskiego warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Ułatwi to nam podjęcie właściwej decyzji.

Po pierwsze – wielkość portfela. Jeśli jesteśmy posiadaczkami raczej niewielkiej torby damskiej rozsądnie będzie kupić mały poręczny portfel damski. Bez problemu zmieści się on w naszej torebce, nie zabierze wiele przestrzeni, której zawsze nam za mało we wnętrzu torby. Oczywiście są też zwolenniczki mniejszych portfeli, bez względu na pojemność osobistej torebki. To kobiety, które głównie posługują się kartami kredytowymi i tak naprawdę nie noszą przy sobie za wiele gotówki. Portfel służy im do przechowywania kart płatniczych właśnie, wizytówek, zdjęć i kilku drobniaków.

Większy portfel prezentuje się bogato. Zmieści dużo monet i banknotów, a także wszystkie potrzebne wizytówki, karty płatnicze i zdjęcia najbliższych. Jest wygodny w użytkowaniu i czasem stanowi zminiaturyzowaną wersję damskiej torebki.

Natomiast najmniejsze modele portfeli będą służyły tym, co lubią nosić je w kieszeni.

Po drugie – funkcjonalność. Zastanówmy się co będziemy przechowywać w portfelu. Dla tych co potrzebują miejsca na wiele wizytówek i dokumentów odpowiednie będą większe modele portfeli charakteryzujące się znaczną ilością przegródek i kieszonek. Dla osób, których brzęczące monety lubią się trzymać przeznaczony jest portfel z pojemną kieszenią na bilony.

Po trzecie – design. Tu temat zahacza o osobiste upodobania. Wybieramy portfel albo nowoczesny albo o klasycznym kształcie. W stonowanym kolorze bądź w krzykliwym różu. Kupujemy ten z miękkiej skóry albo bardziej sztywny. Wszystko zależy od preferencji indywidualnego odbiorcy.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *