Blog, Moda

Jaki kolor portfela wybrać?

Wiele kobiet przy wyborze koloru portfela kieruje się znanym powiedzeniem (czy zabobonem?), że czerwony portfel przyciąga pieniądze.  Czy jest to prawda czy nie faktem jest, że ten kolor stał się najbardziej popularny. Kolor czerwony rzuca się w oczy, przyciąga uwagę i cieszy oko. Czerwony portfel skórzany prezentuje się bardzo ładnie i stylowo, a jeśli wykonany został z naturalnej skóry jest także miękki i przyjemny w dotyku.

Portfel zielony także zyskuje na popularności. Wybieramy go ze względu na osobiste upodobania. Często kobiety o rudych czy czerwonych włosach kupują portfele zielone w kontraście do odcienia koloru na głowie.

Portfel pomarańczowy to drugi po czerwonym  chętnie wybierany kolor portfela. Dobrze współgra z brązowymi torebkami i dodatkami. Tak jak czerwień, kolor pomarańczowy jest intensywny i przykuwa uwagę.

Portfel fioletowy przyciąga głębią koloru . Fioletowe portfele są oryginalne, a odcień ten dobrze wygląda  na każdym modelu portfela. Skórzane portfele w tym kolorze będą prezentować się stylowo, bez znaczenia czy będzie to karbowana skóra czy gładka.

Portfel czarny to klasyczny odcień wybierany dla portfeli. Najchętniej wybierają go panowie. Kobiety rzadko kupują portfele czarne ponieważ ta tonacja nie podkreśla tak mocno wzoru modelu jak inne żywsze kolory, typu czerwień.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *