SKLEP FIRMOWY Vera Pelle

Koszyk

Vera Pelle

Sklep firmowy Vera Pelle z ofertą torebek włoskich. Torebki prosto ze słonecznej Italii trafiają do Was. Staramy się cały czas powiększać i uaktualniać asortyment, by wybór torebki damskiej był duży i satysfakcjonujący każdą naszą klientkę. Sklep firmowy Vera Pelle daje gwarancję, że kupujesz oryginalne torebki z naturalnej skóry włoskiej. Wysoka jakość torebki, duża funkcjonalność jej użytkowania i przede wszystkim nasze torebki włoskie wyglądają cudownie. Modne wzornictwo torebek Vera Pelle zadowoli każdą kobietę,  a torba skórzana to must have wszystkich dziewczyn. Małe, duże, pojemne, torebki na ramię, z regulowanym paskiem czy torba typu shopperka – sklep firmowy Vera Pelle ma wszystkie modele torebek.

Czym wyróżnia się włoska torba?

Bogactwo wariantów kolorystycznych, to coś, co daje kobietom możliwość wyboru ulubionej barwy czy wzoru. Włoskie torebki skórzane to nie tylko małe puzderka czy listonoszki. Większe modele mają wystarczającą pojemność do przechowywania różnych rzeczy w oddzielnych przegródkach. Idealne dla dokumentów biurowych czy przyborów toaletowych i makijażu.Niejednokrotnie wnętrza posiadają również idealny organizer, który zapewnia miejsce na karty kredytowe czy wizytówki, i pomaga utrzymać wszystko w bezpiecznym stanie. Co więcej, typowa włoska torba ma ściegi wewnętrzne szyte ręcznie, aby zapewnić trwałą jakość i wysoką wytrzymałość.

Wygląd zewnętrzny tego dodatku galanteryjnego jest starannie wykonany z czystej, zazwyczaj garbowanej skóry. Włoskie torebki są dostępne w komplecie z paskami z podwójnym uchwytem, ​​które pozwalają na noszenie ciężkich zakupów czy innych rzeczy o dużej wadze.

Rodzaje włoskiej skóry

  1. Skóra licowa

Ten typ materiału pochodzi z górnej warstwy skóry i jak sama nazwa wskazuje, jest to najbardziej zewnętrzna jej warstwa o wyjątkowej gładkości. Charakterystyczne dla tego typu skóry jest zewnętrzny sposób wyprawiania. Torebka ze skóry licowej posiada również dodatkową warstwę z wosku lub innej substancji, która podnosi jej wartość oraz sprawia, że jest bardziej odporna na zabrudzenia i wilgoć. Najczęściej pochodzi ze skóry bydlęcej lub cielęcej o wyjątkowej delikatności. Prawda jest taka, że tylko niewielki procent torebek wykonany jest z prawdziwej skóry licowej, więc warto sprawdzać etykiety i upewnić się, czy Twoja torebka jest w 100% oryginalna.

Do tej grupy zalicza się również skóra o oddzielonej, górnej warstwie. Zabieg ten wykonuje się przedszlifowaniem, które eliminuje ukryte mankamenty, takie jak bruzdy czy nierówności.

  1. Skóra prawdziwa (surowa)

Ten trzeci gatunek skóry jest produkowany z resztek po tym, jakie zostały po oddzieleniu górnej warstwy. Powierzchnia może być gładka lub chropowata i jest zazwyczaj malowana natryskowo, aby uzyskać charakterystyczny blask.

 

Filtruj

BORDO  WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4  SB522R

BORDO WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4 SB522R

219.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
BRĄZOWA WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4  SB522M

BRĄZOWA WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4 SB522M

219.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
Włoska torba jasno brązowa Vera

CAMEL DUŻA TORBA XXL SHOPPER BAG WŁOSKA SB625C

221.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
CAMEL WŁOSKA DUŻA TORBA SHOPPER BAG A4 SB546C

CAMEL WŁOSKA DUŻA TORBA SHOPPER BAG A4 SB546C

214.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
CARMELOWA WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4  SB522C

CARMELOWA WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4 SB522C

219.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
CZARNA WŁOSKA DUŻA TORBA SHOPPER BAG A4  SB546N

CZARNA WŁOSKA DUŻA TORBA SHOPPER BAG A4 SB546N

214.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
CZARNA WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4  SB522N

CZARNA WŁOSKA TORBA SHOPPER BAG A4 SB522N

219.00 
DARMOWA WYSYŁKA!
Vera Pelle
Sklep firmowy Vera Pelle z ofertą torebek włoskich. Torebki prosto ze słonecznej Italii trafiają do Was. Staramy się cały czas powiększać i uaktualniać asortyment, by wybór torebki damskiej był duży i satysfakcjonujący każdą naszą klientkę. Sklep firmowy Vera Pelle daje gwarancję, że kupujesz oryginalne torebki z naturalnej skóry włoskiej. Wysoka jakość torebki, duża funkcjonalność jej użytkowania i przede wszystkim nasze torebki włoskie wyglądają cudownie. Modne wzornictwo torebek Vera Pelle zadowoli każdą kobietę,  a torba skórzana to must have wszystkich dziewczyn. Małe, duże, pojemne, torebki na ramię, z regulowanym paskiem czy torba typu shopperka - sklep firmowy Vera Pelle ma wszystkie modele torebek. Czym wyróżnia się włoska torba? Bogactwo wariantów kolorystycznych, to coś, co daje kobietom możliwość wyboru ulubionej barwy czy wzoru. Włoskie torebki skórzane to nie tylko małe puzderka czy listonoszki. Większe modele mają wystarczającą pojemność do przechowywania różnych rzeczy w oddzielnych przegródkach. Idealne dla dokumentów biurowych czy przyborów toaletowych i makijażu.Niejednokrotnie wnętrza posiadają również idealny organizer, który zapewnia miejsce na karty kredytowe czy wizytówki, i pomaga utrzymać wszystko w bezpiecznym stanie. Co więcej, typowa włoska torba ma ściegi wewnętrzne szyte ręcznie, aby zapewnić trwałą jakość i wysoką wytrzymałość. Wygląd zewnętrzny tego dodatku galanteryjnego jest starannie wykonany z czystej, zazwyczaj garbowanej skóry. Włoskie torebki są dostępne w komplecie z paskami z podwójnym uchwytem, ​​które pozwalają na noszenie ciężkich zakupów czy innych rzeczy o dużej wadze.

Rodzaje włoskiej skóry

  1. Skóra licowa
Ten typ materiału pochodzi z górnej warstwy skóry i jak sama nazwa wskazuje, jest to najbardziej zewnętrzna jej warstwa o wyjątkowej gładkości. Charakterystyczne dla tego typu skóry jest zewnętrzny sposób wyprawiania. Torebka ze skóry licowej posiada również dodatkową warstwę z wosku lub innej substancji, która podnosi jej wartość oraz sprawia, że jest bardziej odporna na zabrudzenia i wilgoć. Najczęściej pochodzi ze skóry bydlęcej lub cielęcej o wyjątkowej delikatności. Prawda jest taka, że tylko niewielki procent torebek wykonany jest z prawdziwej skóry licowej, więc warto sprawdzać etykiety i upewnić się, czy Twoja torebka jest w 100% oryginalna. Do tej grupy zalicza się również skóra o oddzielonej, górnej warstwie. Zabieg ten wykonuje się przedszlifowaniem, które eliminuje ukryte mankamenty, takie jak bruzdy czy nierówności.
  1. Skóra prawdziwa (surowa)
Ten trzeci gatunek skóry jest produkowany z resztek po tym, jakie zostały po oddzieleniu górnej warstwy. Powierzchnia może być gładka lub chropowata i jest zazwyczaj malowana natryskowo, aby uzyskać charakterystyczny blask.