Wyświetlanie 1–48 z 522 wyników

Vera Pelle

Sklep firmowy Vera Pelle z ofertą torebek włoskich. Torebki prosto ze słonecznej Italii trafiają do Was. Staramy się cały czas powiększać i uaktualniać asortyment, by wybór torebki damskiej był duży i satysfakcjonujący każdą naszą klientkę. Sklep firmowy Vera Pelle daje gwarancję, że kupujesz oryginalne torebki z naturalnej skóry włoskiej. Wysoka jakość torebki, duża funkcjonalność jej użytkowania i przede wszystkim nasze torebki włoskie wyglądają cudownie. Modne wzornictwo torebek Vera Pelle zadowoli każdą kobietę,  a torba skórzana to must have wszystkich dziewczyn. Małe, duże, pojemne, torebki na ramię, z regulowanym paskiem czy torba typu shopperka – sklep firmowy Vera Pelle ma wszystkie modele torebek.

Czym wyróżnia się włoska torba?

Bogactwo wariantów kolorystycznych, to coś, co daje kobietom możliwość wyboru ulubionej barwy czy wzoru. Włoskie torebki skórzane to nie tylko małe puzderka czy listonoszki. Większe modele mają wystarczającą pojemność do przechowywania różnych rzeczy w oddzielnych przegródkach. Idealne dla dokumentów biurowych czy przyborów toaletowych i makijażu.Niejednokrotnie wnętrza posiadają również idealny organizer, który zapewnia miejsce na karty kredytowe czy wizytówki, i pomaga utrzymać wszystko w bezpiecznym stanie. Co więcej, typowa włoska torba ma ściegi wewnętrzne szyte ręcznie, aby zapewnić trwałą jakość i wysoką wytrzymałość.

Wygląd zewnętrzny tego dodatku galanteryjnego jest starannie wykonany z czystej, zazwyczaj garbowanej skóry. Włoskie torebki są dostępne w komplecie z paskami z podwójnym uchwytem, ​​które pozwalają na noszenie ciężkich zakupów czy innych rzeczy o dużej wadze.

Rodzaje włoskiej skóry

  1. Skóra licowa

Ten typ materiału pochodzi z górnej warstwy skóry i jak sama nazwa wskazuje, jest to najbardziej zewnętrzna jej warstwa o wyjątkowej gładkości. Charakterystyczne dla tego typu skóry jest zewnętrzny sposób wyprawiania. Torebka ze skóry licowej posiada również dodatkową warstwę z wosku lub innej substancji, która podnosi jej wartość oraz sprawia, że jest bardziej odporna na zabrudzenia i wilgoć. Najczęściej pochodzi ze skóry bydlęcej lub cielęcej o wyjątkowej delikatności. Prawda jest taka, że tylko niewielki procent torebek wykonany jest z prawdziwej skóry licowej, więc warto sprawdzać etykiety i upewnić się, czy Twoja torebka jest w 100% oryginalna.

Do tej grupy zalicza się również skóra o oddzielonej, górnej warstwie. Zabieg ten wykonuje się przedszlifowaniem, które eliminuje ukryte mankamenty, takie jak bruzdy czy nierówności.

  1. Skóra prawdziwa (surowa)

Ten trzeci gatunek skóry jest produkowany z resztek po tym, jakie zostały po oddzieleniu górnej warstwy. Powierzchnia może być gładka lub chropowata i jest zazwyczaj malowana natryskowo, aby uzyskać charakterystyczny blask.